Veselīgie makaroni ar rukolu un zaļajiem zirnīšiem

Veselīgie makaroni ar rukolu un zaļajiem zirnīšiem – zaļo zirnīšu uzturvērtība

Arī konservēti vai vārīti zaļie zirnīši satur uzturvielas, kas ir nepieciešamas mūsu organismam, lai dzīvotu veselīgu un pilnvērtīgu dzīvi. Par spīti tam, ka konservēti vai vārīti zaļie zirnīši zaudē daļu vērtīgo uzturvielu to apstrādes procesa laikā, arī vārītā vai konservētā veidā tie tomēr satur dzelzi, kalciju un vitamīnus A un C. Līdz ar to zaļo zirnīšu un rukolas kombinācija ir labs veids, kā stiprināt savu imūnsistēmu. Lai šo ēdienu padarītu vēl veselīgāku, es iesaku izvēlēties pilngraudu makaronus. Papildus ieguvumiem, ko tie sniedz veselībai, pilngraudu makaroniem piemīt bagātīgāka garša.

SASTĀVDAĻAS

  • 100 g rukolas
  • 150 g konservētu vai vārītu zaļo zirnīšu
  • 200 g pilngraudu makaronu
  • līdz 5 ēdamkarotēm ūdens
  • sāls

GATAVOŠANAS SOĻI

  1. liek vārīties makaronus atbilstoši uz paciņas norādītajām instrukcijām, lai sasniegtu al dente stāvokli;
  2. kamēr makaroni vārās, virtuves kombainā ievieto rukolu un zaļos zirnīšus un maļ tik ilgi, līdz abas sastāvdaļas ir samaltas mazos gabaliņos. Tad, turpinot malt abas sastāvdaļas ar samazinātu virtuves kombaina jaudu, pakāpeniski pievieno pa ēdamkarotei ūdens un turpina to darīt, līdz iegūta krēmīga konsistence;
  3. nogaršo iegūto maisījumu un, ja vēlas, pievieno sāli. Kad vēlamā garša ir iegūta, zaļo zirnīšu un rukolas maisījumu sajauc kopā ar izvārītajiem makaroniem.

Garšīgs receptes apraksts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *